O studiu Fiesta Dance

Taneční studio Fiesta Dance je ostravské taneční centrum zaměřeným na taneční a pohybové aktivity umožňující obohatit váš životní styl, napomoci harmonii těla a duše, nebo se prostě pobavit a protáhnout tělo. Naše služby nabízíme ostravské veřejnosti již dévátou sezónu.

Naše hlavní zaměření je latinskoamerický tanec a celkově tanec společenský.  Garantem špičkové kvality námi poskytovaných služeb v této oblasti je Filip Karásek - trojnásobný mistr ČR v latinskoamerických tancích,vynikající  tréner sportovních tanečních párů a také špičkový lektor kurzů určených lidem s láskou k tanci a touhou se mu věnovat ve svém volném čase.

Naše studio si dalo za cíl mít tým nejlepších lektorů pro různé taneční a pohybové styly, kteří jsou originálními osobnostmi a své lekce obohatí o svůj osobní přínos. Lektoři se vám budou věnovat podle vašich potřeb od začátečníků až po ty, kteří se tanci dlouhodobě věnují a chtějí se v něm dále zdokonalovat.

Na seminářích a workshopech našeho studia se můžete potkat s tanečními osobnostmi, z různých zemí a také představiteli nejrůznějších tanečních stylů.

Od nové sezóny sdílíme sále s TŠ Štefi - taneční školou , ketrá se specializuje na kurzy show dance pro děti a mládež, kde má několik soutěžních týmů a sklízí i úspěchy na různých tanečních soutěžích.

Vybavení tanečního studia

Studio v současnosti provozuje své aktivity v prostorách Taneční školy Štefi, která disponuje zrcadlovým sálem pro cca deset tanečníků a kvalitní hudební aparaturou. Kompletní sociální zázemí, recepce a bar jsou vám k dispozici. Parkování je možné přímo před naším tanečním studiem na  veřejném parkovišti.

Novinky

» 07. 08. 2018

Od září 2018 - nové prostory, ale stejní lektoři

 Od září 2018 - nové prostory, ale stejní lektoři
celá novinka zde...

» 11. 01. 2018

Novinky v rozvrhu od února 2018

 Co pro vás chystáme ve druhém pololetí?
celá novinka zde...

» 21. 08. 2017

Nový rozvrh 2017/2018 je už tady!!!

Program od září už nabírá definitivní podobu. Nejsou ještě vyloučeny drobné změny, ale přesto většina kurzů již má své pevné místo.
celá novinka zde...