PRO-AM

Opět Vám přinášíme jednu z nejoblíbenějších aktivit - PRO-AM aneb „Stardance, kde Vy jste naše hvězdy’’.

Toužili jste vždy tančit? Chtěli jste si vyzkoušet, jaké to je tančit s profesionálním tanečníkem nebo nemáte partnera, který by toužil tančit jako Vy?

V nové sezóně budem PRO-AM koncept naplňovat formou víceméně pravidelných workshopů, Které ksou určeny pro dámy i pány, kteří chtějí tančit s profesionálními tanečními partnery. Workshopy budou konány cca 2x do měsíce, střídat budem standardní i latinskoamerické tance, budou určeny pro tanečníky či tanečnice bez rozdílu taneční úrovně. Jejich náplň bude sestavena tak, aby si zatančil i méně pokročilý účastník a pro ty pokročilejší budou připraveny náročnější verze variací.

Ve vedení workshopů se budou střídat ti nejlepší taneční trenéři, které pro vás dokážeme získat!!!Uvědomujeme si, že riskujeme ;-)  : kdo PRO-AM zkusí, už nebude jiný kurz chtít.

Přihlášení na kurzy e nezbytné minimálně dva týdny před datem konání lekce, abychom pro vás připravili dostatečný počet tanečníků.

Pozor pozor: vstup na sál je možný pouze v taneční obuvi, dámská taneční obuv musí být opatřena chrániči podpatků!!! Pokud si nejste jisti zda máte správnou obuv, kontaktujte nás prosím telefonicky                         na čísle 777 613 735, zde vám zodpovíme i jakékoliv další dotazy ohledně PRO-AM tancování.

Cenu je potřebné zaplatit převodem na účet:

číslo účtu: 7880374001/5500

var.symbol: Vaše tel. číslo

poznámka: PRO-AM + jméno

Platba musí být na účet připsána před konáním workshopu.

Seznámíte se s tanci samba, chacha, jive i rumba, waltz, tango, quickstep, valčík.  Každou lekci vede profesionální hlavní lektor. Lekce bude začínat výukou kroků a dále pokračovat procvičováním s tanečníky. Lektoři Vás naučí od každého tance krátkou variaci a seznámí Vás s technikou. Během lekce se budou naši tanečníci střídat tak, aby si každý z Vás naučenou variaci dostatečně vyzkoušel a protančil s tanečníkem. Díky profi tanečníkům to pro vás bude o mnoho snazší.

Tanečníci, kteří se účastní workshopů vám nabízejí i individuální lekce. Domluva mezi Vámi a tanečníkem je zcela individuální a to jak po časové stránce, tak i po finanční stránce.

Individuální lekce nejsou součástí ceny workshopu. Pro individuální lekce vám nabízíme prostor v tanečním sálu TŠ Štefi dle individuální domluvy s vedením taneční školy v dopoledních hodinách nebo i v pátečních večerních hodinách.

Novinky

» 07. 08. 2018

Od září 2018 - nové prostory, ale stejní lektoři

 Od září 2018 - nové prostory, ale stejní lektoři
celá novinka zde...

» 11. 01. 2018

Novinky v rozvrhu od února 2018

 Co pro vás chystáme ve druhém pololetí?
celá novinka zde...

» 21. 08. 2017

Nový rozvrh 2017/2018 je už tady!!!

Program od září už nabírá definitivní podobu. Nejsou ještě vyloučeny drobné změny, ale přesto většina kurzů již má své pevné místo.
celá novinka zde...