PRO-AM 2017

Opět Vám přinášíme jeden z nejoblíbenějších kurzů - PRO-AM aneb „Stardance, kde Vy jste naše hvězdy’’.

Toužili jste vždy tančit? Chtěli jste si vyzkoušet, jaké to je tančit s profesionálním tanečníkem nebo nemáte partnera, který by toužil tančit jako Vy?

Startujeme nové kurzy pro dámy i pány. Deseti lekcemi Vás budou provázet profesionální tanečníci pod vedením Milana Kysučana tanečníka a trenéra s třicetiletou praxí  a pětinásobného mistra ČR Filipa Karáska, což Vám zaručí, že se tanec naučíte mnohem rychleji a pokroky budou viditelnější. Udělali jsme změny a lekce jsou nyní o půl hodinu delší a za cenu jen o málo vyšší dostanete mnohem více tance. Uvědomujeme si, že riskujeme ;-)  : kdo PRO-AM zkusí, už nebude jiný kurz chtít.

Lekce pro začátečníky se budou konat každý čtvrtek. Začátek aktuálního kurzu si vždy ověřte mailem nebo telefonem na recepci studia.

Lekce pro pokročilé mají v svůj čas ve středu 16:45 - 18:15. Prosím konzultujte s námi telefonicky nemo mailem, zda je pro vás tento kurz vhodný.

Přihlášení na kurzy e nezbytné, abychom pro vás připravili dostatečný počet tanečníků.

Přihlášení zde.

Počet lekcí:      10x90 minut

Začátečníci: každý čtvrtek,  - 19:00 -20:30

Vedoucí lektor začátečníci: Milan Kysučan

Cena začátečníci:   3600,-Kč/kurz

Pokročilí:  každou středu , 16:45 - 18:15

Vedoucí lektor pokročilí : Filip Karásek

Cena pokročilí:     3900,-Kč/kurz

Kurz pro pokročilé nabízí navíc drobné občerstvení v každé lekci a pro každého účastníka dvě hodiny pronájmu sálu zdarma pro individuální lekce.

Cenu je možno zaplatit hotově na recepci studia, nebo převodem na účet:

číslo účtu: 7880374001/5500

var.symbol: Vaše tel. číslo

specifický symbol: 2016

poznámka: PRO-AM + jméno

V případě zájmu je nutné zaplatit zálohu 500,-Kč

Zájemci, kteří nestihli začátek kurzu se mohou přidat i v jeho průběhu za upravenou cenu. Pro větší počet opozdilců jsme připraveni otevřít souběžně další kurz!  

Výuka bude probíhat následovně:

Seznámíte se s tanci samba, chacha, jive i rumba, waltz, tango, quickstep, valčík. Po prvních čtyřech lekcích proběhne jedna lekce určená k procvičení a zafixování již naučeného a taktéž na konci kurzu je poslední lekce už věnováná pouze tanci. Každou lekci vede profesionální hlavní lektor. Lekce bude začínat výukou kroků a dále pokračovat procvičováním s tanečníky. Lektoři Vás naučí od každého tance krátkou variaci a seznámí Vás s technikou. Během lekce se budou naši tanečníci střídat tak, aby si každý z Vás naučenou variaci dostatečně vyzkoušel a protančil s tanečníkem. Díky profi tanečníkům to pro vás bude o mnoho snazší.

Před začátkem kurzu Vám zveřejníme seznam všech tanečníků, kteří pro Vás nabízejí individuální lekce. Domluva mezi Vámi a tanečníkem je zcela individuální a to jak po časové stránce, tak i po finanční stránce.

Individuální lekce nejsou v ceně kurzu.

Novinky

» 11. 01. 2018

Novinky v rozvrhu od února 2018

 Co pro vás chystáme ve druhém pololetí?
celá novinka zde...

» 21. 08. 2017

Nový rozvrh 2017/2018 je už tady!!!

Program od září už nabírá definitivní podobu. Nejsou ještě vyloučeny drobné změny, ale přesto většina kurzů již má své pevné místo.
celá novinka zde...

» 20. 07. 2017

Letní tábor - druhý turnus- poslední volná místa!!!

Letní tábor - druhý turnus- poslední volná místa!!! Pokud ještě nemáte program pro své děti na druhý srpnový týden, neváhejte :-)
celá novinka zde...